Apartamento Praia Do Pero
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Γρήγορο check-in/ -out | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Αθλητικές δραστηριότητες Πεζοπορία | Σπα & Ευεξία Δωμάτιο με ατμόλουτρο | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apartamento Praia Do Pero Κάμπο Φρίο με 1 υπνοδωμάτιο με θέα στη θάλασσα παρέχει στους επισκέπτες Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση που βρίσκεται στον χώρο. Ideal απέχει περίπου 5 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα 27 τ.μ. Και ο σταθμός λεωφορείων Ponto da arvore είναι σε απόσταση 400 μέτρων.
Φρούριο Sao Mateus επίσης βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ. Η Παραλία Pero βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.
Το Apartamento Praia Do Pero διαθέτει μπαλκόνι και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Στο διαμέρισμα παρέχεται πρόσβαση σε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεσή σας.
Οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν στην κουζίνα που είναι εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνο, μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν χαμάμ και σάουνα για να κάνουν τη διαμονή τους ακόμα πιο ευχάριστη. Επίσης, οι δραστήριοι επισκέπτες μπορούν να δοκιμάσουν πεζοπορία.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάμπο Φρίο15 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Παροχές BBQ
- Σάουνα
- Δωμάτιο με ατμόλουτρο
- Πεζοπορία
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Apartamento Praia Do Pero;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Praia Do Pero αποτελεί 82$. - ❓
Στο το Apartamento Praia Do Pero έχει πάρκινγκ;
Το το Apartamento Praia Do Pero παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάμπο Φρίο από το το Apartamento Praia Do Pero;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάμπο Φρίο απέχει 15 χλμ. από το το Apartamento Praia Do Pero. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Apartamento Praia Do Pero;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Praia Do Pero.